HAKKIMIZDA > KURUMSAL

Kurumsal

US Pharma Ecza Deposu, sağlık ve ilaç sektöründe yeni ürün oluşturma hizmetleri sunan bir şirket olarak 2018 yılında Türkiye’de kuruldu ve hizmet vermeye başladı.

US Pharma Ecza Deposu’nun faaliyet kapsamında Özel Hastaneler ve Türkiye Diyaliz Pazarı yer almaktadır. Şirketimiz, özel hastaneler  tarafından yapılan özellikle yoğun bakım ilaç, tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ihalelerine katılmakta olup, ihalenin başlangıcından sonlanmasına kadar bu süreci yürütecek uzman bir kadro bulundurmaktadır.

Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan şirketlere; pazar analizi, şirket kuruluşu, ürün lansmanı, satış pazarlama kadrosu oluşturulması ve şirketlerin tüm boyutlarıyla yapılandırılması gibi uzmanlık gerektiren alanlarda etkin, esnek ve şeffaf hizmetler veren US Pharma Ecza Deposu; deneyimli ve uzman kadrosuyla ülkemizde hizmet vermek isteyen müşterilerine operasyonel destekler de sunmaktadır.

Türk tıbbının hizmetine yüksek teknoloji ile üretilen modern ve bütünlüklü çözümler sunmayı hedefleyen US Pharma Ecza Deposu, 2019 yılı itibariyle T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ilaç ruhsatlarını almaya ve kendi satış – pazarlama kadrosunu kurmaya başladı…

US Pharma Ecza Deposu olarak, bilimin ışığında, “insan sağlığına değer verme ve koruma” anlayışını benimsiyoruz. Kalite anlayışımızı, “yeteneklerimizle sağlık gereksinimlerinin buluşma noktası olarak tanımlıyor ve önem veriyoruz. Sağlık profesyonellerini ve hastaları memnun etmedeki kararlılığımız, üstün nitelikli ekibimiz, çağdaş altyapımız ve öncü uygulamalarımızla ülkemizde bir model oluşturmayı istiyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımızla; uluslararası platformda kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları kullanmayı, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı ve her zaman fark yaratacak yeniliklere imza atmayı planlıyoruz.

US Pharma Ecza Deposu olarak her türlü kimyevi, veteriner ve zirai ilaçların dahili toptan ticareti, depolanması, ambalajlanması, ithalatını ve ihracatını yaparak gerekli izin almak şartı ile yurt içinde ve yurt dışında imal edilen her türlü ilaçların  toptan alımı satımı pazarlaması, ithalatı ve ihracatını ve her nevi ilaç ham maddesi, ameliyat malzemesi, serum, hormon aşı,  bebek beslenme ve bakım ürünleri, hijyenik ürünlerin dahili ticaretinin ithalatını ve ihracatını yapmak ve Ecza depoları açmak,  ilaç ruhsatı almak, ilaç ruhsatı kiralamak.

İşbirliği ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz…